55-216 Wierzbno, ul. Osiedle 10a/3
+48 662 009 349
biuro@vespi.pl

Oklejanie motocykli

Wyróżnij się na drodze.

Zabezpiecz oryginalny lakier swojego motocykla.

Kochasz swój motocykl, prawda? Coraz częściej myślisz jednak o tym, aby coś w nim zmienić. Zależy Ci na tym, by był nie tylko w świetnej kondycji technicznej, ale też znacznie wyróżniał się na tle innych maszyn. Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Skorzystaj z bardzo popularnej opcji oklejenia motocykla specjalistyczną folią!

  • Nieograniczone możliwości personalizacji wyglądu maszyny
  • W pełni odwracalny efekt, bez ryzyka uszkodzenia lakieru
  • Skuteczna ochrona oryginalnej powłoki przed zarysowaniami i korozją

Nie tylko tuning

Oklejanie motocykli cieszy się coraz większą popularnością wśród właścicieli, którym zależy na doskonałym zabezpieczeniu lakieru przed drobnymi uszkodzeniami, korozją, solą oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Folia gwarantuje, że po jej zdjęciu oryginalna powłoka będzie w nienaruszonym stanie, co oczywiście znacząco podniesie wartość motocykla przy odsprzedaży.

Jeśli zależy Ci wyłącznie na walorach ochronnych, zdecyduj się na oklejenie folią bezbarwną PPF. Maszyna nie zmieni swojego charakteru, ale jednocześnie pozostanie w doskonałym stanie przez długie lata. To znakomite rozwiązanie dla właścicieli klasyków!

Komu szczególnie polecamy oklejenie motocykla?

Wszystkim właścicielom, którym zależy na diametralnym poprawieniu wyglądu maszyny. Jeśli obecne malowanie już Ci się znudziło, jest nijakie lub zostało wykonane w niefachowy sposób, postaw na nowy projekt graficzny. Oklejanie jest szybkie, niedrogie, estetyczne i bardzo trwałe oraz – co ważne – odwracalne.

Korzystamy wyłącznie z folii renomowanych producentów, jak 3M, Oracal, Avery, Arlon, Hexis. Na każdą realizację udzielamy gwarancji i służymy także pomocą już po wykonaniu usługi. Realizujemy wszelkie, nawet najbardziej zaawansowane projekty, w tym z efektem karbonu czy bardzo modnej białej perły. Skorzystaj z pomocy naszego studia graficznego – podsuń pomysł, a my go wykonamy!

Dlaczego oklejanie jest lepszym wyborem niż lakierowanie?

  • Znaczna oszczędność czasu
  • O wiele niższy koszt
  • Możliwość zrealizowania dowolnego projektu i bezproblemowego powrotu do oryginalnego lakieru w przyszłości
  • Dodatkowa ochrona powłoki

Nadal się wahasz? Skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, przedstawimy Ci gotowe projekty, wyjaśnimy szczegóły technologiczne.

Call Now Button