55-216 Wierzbno, ul. Osiedle 10a/3
+48 662 009 349
biuro@vespi.pl

Zmiana koloru auta

Zmień kolor swojego samochodu dzięki specjalnej folii!

Nawet jeśli Twoje auto jest w idealnym stanie technicznym, świetnie się prowadzi, ma rewelacyjne osiągi, ale zwyczajnie przestało Ci się podobać, nie będziesz mieć satysfakcji z jego posiadania. Zamiast myśleć o czymś nowym, postaw na zmianę koloru karoserii przy pomocy specjalistycznej technologii oklejania.

  • 100% bezpieczeństwo bazowego lakieru,
  • Świetny efekt estetyczny – folia idealnie imituje zwykły lakier
  • Skuteczny sposób na ochronę karoserii przed rdzą, śniegiem, błotem czy szkodami parkingowymi

Oklejenie samochodu folią pozwala zmienić kolor całego auta lub tylko wybranych elementów, jak dach, spoiler, maska czy lusterka. Spokojnie, jeśli po czasie uznasz, że nie takiego efektu oczekiwałeś, w dowolnej chwili można usunąć folię i spróbować czegoś innego. Niczym nie ryzykujesz!

Wyróżnij się na drodze

Codziennie mijasz dziesiątki takich samych modeli samochodów. Masz wrażenie, że Twoje auto także wtapia się w tłum i wygląda nijako. Szukasz więc sposobu na to, by podkreślić swój indywidualizm. Oklejenie karoserii specjalistyczną folią jest idealnym rozwiązaniem. Niedrogim, szybkim i bardzo efektownym.

Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Jesteśmy w stanie stworzyć dowolny projekt. Korzystamy z folii jedno- lub wielobarwnej, strukturalnej, perłowej, z efektem połysku lub matu. Przed realizacją przedstawimy Ci wizualizację, dzięki czemu będziesz w stanie od razu ocenić, czy właśnie o to Ci chodziło.

Oklejenie całego samochodu folią jest znakomitym rozwiązaniem dla firm, które np. chcą ujednolicić wygląd floty swoich pojazdów czy umieścić na nich wyraziste elementy reklamowe. To także bardzo popularne rozwiązanie wśród właścicieli nowych aut – dzięki folii oryginalny lakier samochodu będzie chroniony przed uszkodzeniem, co znacząco podniesie wartość pojazdu przy odsprzedaży.

Sprawdź przykładowy cennik

*cena orientacyjna uwzględna zmianę koloru auta poprzez oklejenie folią

Call Now Button