55-216 Wierzbno, ul. Osiedle 10a/3
+48 662 009 349
biuro@vespi.pl

Zabezpieczenie lakieru

Korozja? Rysy? To już nie Twój problem!

Dbasz o swój samochód, regularnie myjesz jego karoserię, stosujesz drogie woski ochronne, starasz się parkować na odpowiednio szerokich miejscach, unikasz jazdy po nieutwardzonych drogach. Wszystko na nic. Wciąż zauważasz nowe rysy, wgniecenia i drobne ogniska korozji. Rozumiemy Twoją irytację. Czy jednak wiesz, że istnieje naprawdę SKUTECZNE rozwiązanie? To poliuretanowa folia ochronna.

Folia PPF to prawdziwy hit wśród właścicieli chcących porządnie zabezpieczyć karoserię swojego samochodu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, solą, piaskiem, kamieniami, promieniowaniem UV, złośliwością innych kierowców i wreszcie korozją.

Folia PPF - zabezpieczenie lakieru

Najważniejsze zalety

Dowiedz się, dlaczego tak wielu właścicieli korzysta z tej przełomowej technologii i nie zaprząta już sobie głowy innymi, nieskutecznymi sposobami ochrony karoserii.

  • Folia jest niewidzialna, nie zmienia koloru oryginalnego lakieru, nie uszkadza karoserii
  • Bardzo skuteczna ochrona powłoki przed typowymi uszkodzeniami
  • Właściwości „samogojące” – pod wpływem ciepła zarysowania i wgniecenia same znikają!

Nie jesteś w stanie całkowicie wyeliminować ryzyka uszkodzenia karoserii. Choćbyś nie wiadomo jak uważał, zawsze możesz trafić na nieostrożnego kierowcę, który obije drzwi Twojego samochodu na parkingu. Nie masz również wpływu na pogodę i działania drogowców. Możesz jednak zabezpieczyć lakier swojego auta przed tymi zagrożeniami. Niedrogo, trwale, z gwarancją skuteczności.

Oferujemy profesjonalne oklejanie samochodów folią PPF w wersji matowej lub z połyskiem. Usługę wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszych folii renomowanych producentów i z zachowaniem maksymalnej precyzji. Dzięki temu folia nie jest widoczna gołym okiem, Twój samochód zachowuje oryginalny wygląd i jest w 100% zabezpieczony przed uszkodzeniami.

Skorzystaj z naszej usługi, jeśli:

  • Masz już dość nieskutecznych i drogich metod ochrony lakieru
  • Jesteś właścicielem nowego, bardzo cennego lub rzadkiego pojazdu
  • Karoseria Twojego auta jest w znakomitym stanie i chcesz, aby tak już zostało
  • Chcesz zaoszczędzić dużo pieniędzy na usługach lakierniczych, które są nieuniknione w przypadku niezabezpieczenia lakieru przed uszkodzeniami

Dzięki folii PPF utrzymasz lakier swojego auta w nienagannej kondycji, co znacząco wpłynie na wartość pojazdu i ułatwi jego sprzedaż za wyższą cenę w przyszłości. Skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Call Now Button